Споредете до 4 продукти:

Michelin Remix X LINE ENERGY D Реставрирани 315/80 R22.5 156/150L

Michelin Remix

Michelin Remix X LINE ENERGY D Реставрирани315/80 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin Remix
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528701569338

Највисока цена:  470,1 €

Цена по парче

470,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,45 €

Назад кон врвот