Споредете до 4 продукти:

Michelin Remix X LINE ENERGY D Реставрирани 295/60 R22.5 150/147K

Michelin Remix

Michelin Remix X LINE ENERGY D Реставрирани295/60 R22.5 150/147K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin Remix
Ширина:
295
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
150/147
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528703429241

Највисока цена: 

Назад кон врвот