Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy 4 245/40 R18 93H

Michelin

Michelin Primacy 4245/40 R18 93H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528705120337
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  151,3 €

Цена по парче

151,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот