Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy 4 235/55 R18 100V

Michelin

Michelin Primacy 4235/55 R18 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528705804718
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
B
69 dB

Највисока цена:  150,5 €

Цена по парче

150,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот