Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy 4 235/50 R18 101Y

Michelin

Michelin Primacy 4235/50 R18 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528703804123
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  231,7 €

Цена по парче

231,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот