Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy 4 235/45 R17 94Y

Michelin

Michelin Primacy 4235/45 R17 94Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528703906629
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  115,7 €

Цена по парче

115,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот