Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy 4 225/45 R18 95W

Michelin

Michelin Primacy 4225/45 R18 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528701893945
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
68 dB

Највисока цена:  163 €

Цена по парче

163 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот