Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy 4 215/60 R16 95H

Michelin

Michelin Primacy 4215/60 R16 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528705430962
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
B
69 dB

Највисока цена:  134 €

Цена по парче

134 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,97 €

Назад кон врвот