Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy 4 215/55 R18 99V

Michelin

Michelin Primacy 4215/55 R18 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528708466319
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  143,6 €

Цена по парче

143,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,65 €

Назад кон врвот