Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy 4 215/45 R17 91V

Michelin

Michelin Primacy 4215/45 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528708197008
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
68 dB

Највисока цена:  118,3 €

Цена по парче

118,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,41 €

Назад кон врвот