Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy 4 205/60 R16 92H

Michelin

Michelin Primacy 4205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528709419574
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
B
68 dB

Највисока цена:  111,3 €

Цена по парче

111,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот