Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy 3 255/45 R18 99Y

Michelin Primacy 3
Michelin Primacy 3
Michelin

Michelin Primacy 3255/45 R18 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528700872101
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  219,3 €

Цена по парче

219,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,47 €

Назад кон врвот