Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy 3 225/55 R17 97Y

Michelin Primacy 3
Michelin Primacy 3
Michelin

Michelin Primacy 3225/55 R17 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528709449311
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  150,9 €

Цена по парче

150,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,89 €

Назад кон врвот