Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy 3 215/45 R16 90V

Michelin Primacy 3
Michelin Primacy 3
Michelin

Michelin Primacy 3215/45 R16 90V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528708483989
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  197,5 €

Цена по парче

197,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,03 €

Назад кон врвот