Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy 3 205/55 R17 91W

Michelin Primacy 3
Michelin Primacy 3
Michelin

Michelin Primacy 3205/55 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528709594295
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  132,8 €

Цена по парче

132,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,89 €

Назад кон врвот