Споредете до 4 продукти:

Michelin Primacy 3 205/55 R16 91V

Michelin Primacy 3
Michelin Primacy 3
Michelin

Michelin Primacy 3205/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702202937
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот