Споредете до 4 продукти:

Michelin Power PURE SC 130/70 D12 56P

Michelin Power PURE SC
Michelin Power PURE SC
Michelin

Michelin Power PURE SC130/70 D12 56P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Michelin
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
56
Индекс на брзина:
P
EAN:
3528709052764
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  43,6 €

Цена по парче

43,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот