Споредете до 4 продукти:

Michelin Power Digger 10.00 D20 147A8

Michelin

Michelin Power Digger10.00 D20 147A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Michelin
Ширина:
10.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
147
Индекс на брзина:
A8
EAN:
3528702632086

Највисока цена:  462,4 €

Цена по парче

462,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот