Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Super Sport 345/30 ZR19 109Y

Michelin Pilot Super Sport
Michelin Pilot Super Sport
Michelin

Michelin Pilot Super Sport345/30 ZR19 109Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
345
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528707124685
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена:  407,4 €

Цена по парче

407,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,72 €

Назад кон врвот