Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Super Sport 225/45 ZR18 95Y

Michelin Pilot Super Sport
Michelin Pilot Super Sport
Michelin

Michelin Pilot Super Sport225/45 ZR18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528703788195
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  180,9 €

Цена по парче

180,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот