Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport Cup 2 Connect 295/35 ZR20 105Y

Michelin Pilot Sport Cup 2 Connect
Michelin Pilot Sport Cup 2 Connect
Michelin

Michelin Pilot Sport Cup 2 Connect295/35 ZR20 105Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528704070411
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
74 dB

Највисока цена:  382,6 €

Цена по парче

382,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,3 €

Назад кон врвот