Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 ZR21 104Y

Michelin Pilot Sport Cup 2
Michelin Pilot Sport Cup 2
Michelin

Michelin Pilot Sport Cup 2325/30 ZR21 104Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
325
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528709404693
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  397,4 €

Цена по парче

397,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,57 €

Назад кон врвот