Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport A/S Plus 285/40 R19 103V

Michelin

Michelin Pilot Sport A/S Plus285/40 R19 103V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
285
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528709253758
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  418,9 €

Цена по парче

418,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,47 €

Назад кон врвот