Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot SPORT A/S 3 275/45 R20 110V

Michelin

Michelin Pilot SPORT A/S 3275/45 R20 110V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528706573149
ЕУ Етикета:
B
C
69 dB

Највисока цена:  271,1 €

Цена по парче

271,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,57 €

Назад кон врвот