Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot SPORT A/S 3 275/40 R20 106V

Michelin

Michelin Pilot SPORT A/S 3275/40 R20 106V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528704696734
ЕУ Етикета:
B
C
69 dB

Највисока цена:  249,1 €

Цена по парче

249,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,47 €

Назад кон врвот