Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 4S 335/25 ZR22 105Y

Michelin

Michelin Pilot Sport 4S335/25 ZR22 105Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
335
Висина:
25
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528702618684
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  410,1 €

Цена по парче

410,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,57 €

Назад кон врвот