Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 4S 295/35 ZR20 105Y

Michelin

Michelin Pilot Sport 4S295/35 ZR20 105Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528703652649
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  309,4 €

Цена по парче

309,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,7 €

Назад кон врвот