Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 4S 285/40 ZR23 111Y

Michelin

Michelin Pilot Sport 4S285/40 ZR23 111Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
285
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
23
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528708244771
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  396,8 €

Цена по парче

396,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,7 €

Назад кон врвот