Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 4S 275/40 ZR20 106Y

Michelin

Michelin Pilot Sport 4S275/40 ZR20 106Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528707460387
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  265,2 €

Цена по парче

265,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,3 €

Назад кон врвот