Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 4S 275/35 ZR20 102Y

Michelin

Michelin Pilot Sport 4S275/35 ZR20 102Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528705936266
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  262 €

Цена по парче

262 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот