Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 4S 275/30 ZR19 96Y

Michelin

Michelin Pilot Sport 4S275/30 ZR19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
275
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528707674098
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  218,5 €

Цена по парче

218,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,54 €

Назад кон врвот