Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 4S 245/30 ZR20 90Y

Michelin

Michelin Pilot Sport 4S245/30 ZR20 90Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
245
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528707030870
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  250,9 €

Цена по парче

250,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот