Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 4 ZP 275/30 ZR19 96Y

Michelin

Michelin Pilot Sport 4 ZP275/30 ZR19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
275
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
3528703699668
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  300 €

Цена по парче

300 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,15 €

Назад кон врвот