Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 4 SUV 265/45 R21 104W

Michelin

Michelin Pilot Sport 4 SUV265/45 R21 104W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
265
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528700107654
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  337,4 €

Цена по парче

337,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,7 €

Назад кон врвот