Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 4 SUV 255/55 R20 110Y

Michelin

Michelin Pilot Sport 4 SUV255/55 R20 110Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528707709325
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  283,4 €

Цена по парче

283,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,7 €

Назад кон врвот