Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 4 275/45 R19 108Y

Michelin

Michelin Pilot Sport 4275/45 R19 108Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528705169176
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
71 dB

Највисока цена:  273,6 €

Цена по парче

273,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,7 €

Назад кон врвот