Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 4 225/45 ZR19 96W

Michelin

Michelin Pilot Sport 4225/45 ZR19 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528709770613
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
71 dB

Највисока цена:  173,9 €

Цена по парче

173,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,59 €

Назад кон врвот