Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 3 205/45 ZR16 87W

Michelin Pilot Sport 3
Michelin Pilot Sport 3
Michelin

Michelin Pilot Sport 3205/45 ZR16 87W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528708134416
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот