Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Sport 3 195/50 R15 82V

Michelin Pilot Sport 3
Michelin Pilot Sport 3
Michelin

Michelin Pilot Sport 3195/50 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528704407354
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
A
73 dB

Највисока цена:  102,8 €

Цена по парче

102,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,08 €

Назад кон врвот