Споредете до 4 продукти:

Michelin PILOT ROAD 2 180/55 ZR17 73W

Michelin PILOT ROAD 2
Michelin PILOT ROAD 2
Michelin

Michelin PILOT ROAD 2180/55 ZR17 73W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Michelin
Ширина:
180
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528708163003
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  136,8 €

Цена по парче

136,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот