Споредете до 4 продукти:

Michelin PILOT POWER 190/55 ZR17 75W

Michelin PILOT POWER
Michelin PILOT POWER
Michelin

Michelin PILOT POWER190/55 ZR17 75W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Michelin
Ширина:
190
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528700399226

Највисока цена:  123,4 €

Цена по парче

123,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот