Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Alpin PA4 255/40 R20 101V

Michelin Pilot Alpin PA4
Michelin Pilot Alpin PA4
Michelin

Michelin Pilot Alpin PA4255/40 R20 101V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528704728732
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  282,9 €

Цена по парче

282,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот