Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Alpin 5 275/50 R20 113V

Michelin Pilot Alpin 5
Michelin Pilot Alpin 5
Michelin

Michelin Pilot Alpin 5275/50 R20 113V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
275
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528703485636
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  308,7 €

Цена по парче

308,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот