Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Alpin 5 265/45 R21 104V

Michelin Pilot Alpin 5
Michelin Pilot Alpin 5
Michelin

Michelin Pilot Alpin 5265/45 R21 104V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
265
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528709622578
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  309,2 €

Цена по парче

309,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  15,72 €

Назад кон врвот