Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Alpin 5 245/35 R20 95V

Michelin Pilot Alpin 5
Michelin Pilot Alpin 5
Michelin

Michelin Pilot Alpin 5245/35 R20 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528701519609
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  401,8 €

Цена по парче

401,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,15 €

Назад кон врвот