Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Alpin 5 235/40 R18 95V

Michelin Pilot Alpin 5
Michelin Pilot Alpin 5
Michelin

Michelin Pilot Alpin 5235/40 R18 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528709780902
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  194,9 €

Цена по парче

194,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,97 €

Назад кон врвот