Споредете до 4 продукти:

Michelin PILOT ACTIV 100/90 D19 57V

Michelin PILOT ACTIV
Michelin PILOT ACTIV
Michelin

Michelin PILOT ACTIV100/90 D19 57V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Michelin
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528702426043
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  92,6 €

Цена по парче

92,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот