Споредете до 4 продукти:

Michelin OMNIBIB 520/70 R34 148D

Michelin OMNIBIB
Michelin OMNIBIB
Michelin

Michelin OMNIBIB520/70 R34 148D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Michelin
Ширина:
520
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
148
Индекс на брзина:
D
EAN:
3528709394116

Највисока цена:  1.694,5 €

Цена по парче

1.694,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот