Споредете до 4 продукти:

Michelin M 45 90/80 D16 51S

Michelin M 45
Michelin M 45
Michelin

Michelin M 4590/80 D16 51S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Michelin
Ширина:
90
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
51
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528700573466
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  40,6 €

Цена по парче

40,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот