Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Sport 3 275/40 R20 106Y

Michelin Latitude Sport 3
Michelin Latitude Sport 3
Michelin

Michelin Latitude Sport 3275/40 R20 106Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528709223034
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  223,1 €

Цена по парче

223,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,7 €

Назад кон врвот